Hakkımızda

2000 yılından itibaren bu güne kadar sigorta sektöründe yerini almaktadır. Timurlar Sigorta 2008 yılından günümüze şubeleri ile tam hizmet anlayışıyla faaliyet göstermektedir. Sigorta Sektöründe teknoloji ilkesini benimseyen Timurlar Sigorta, hizmet kalitesini ilke olarak edinmiştir.

Hizmet verdiğimiz süre boyunca müşterilerimizin memnuniyeti için çalışarak, onlar için değerli olanı en uygun fiyatlarla garanti altına alabilmek için çaba gösterdik, olası bir hasarda, hasarın zahmetsiz ve mümkün olan en az prosedürle geri kazanılması için hasar sürecinde de müşterilerimizi asla yalnız bırakmadık.

Timurlar Sigorta; Elementer, Finansal, Hayat ve Sağlık Sigortaları alanında hizmet vermekte ve farklı şirketlere ait sigorta ürünlerinin teminat ve fiyat anlamında karşılaştırmalarını müşterilerine en hızlı ve en doğru biçimde sunmaktadır.

Bugün itibariyle bünyesinde 30 adet Şube bulunduran Timurlar sigorta, uzman kadrosuyla, vermekte olduğu çözüm odaklı ve kaliteli hizmeti amaçlamaktadır.

Hasar anında oluşturduğu özel organizasyon ve iletişimiyle müşteri mağduriyetlerini rakiplerine oranla daha kısa zamanda çözümlemektedir.

Timurlar Sigorta olarak 24 Sigorta Şirketinin Acenteliğini yapmaktayız.

Değerlerimiz

  • Satış öncesi ve satış sonrası hizmette her zaman müşterilerimizin yanında olmak
  • Daima ulaşılabilir olmak
  • Yenilikçi ve bu alanda öncü olmak
  • Teknolojisi ile güven sağlamak
  • Müşteri ve en önemlisi çalışanlarına eğitim ile destek olmak

Acenteliklerimiz